interiér a design

Provádíme návrhy interiérů administrativních, obchodních a bytových prostor na míru Vašim potřebám. U novostaveb doporučujeme výslednou podobu interiéru zpracovat před výstavbou. U stávajících objektů navrhneme rekonstrukci prostoru s přihlédnutím ke stávajícímu vzhledu objektu. V interiérové tvorbě vycházíme z potřeb budoucího uživatele, uplatňujeme zkušenosti i z oblasti ergonometrie, psychologie prostoru, světla a barev. Při návrhu respektujeme i Vaše představy o výsledné ceně za realizovaný interiér.

Posoudíme možnosti řešeného prostoru a navrhneme vhodné dispoziční uspořádání. Projekt obsahuje materiálové a barevné řešení stěn, podlah a stropů, návrh osvětlení a nábytku, zařizovacích předmětů, atypických interiérových prvků, zeleně a dekorace. U atypických interiérových prvků zpracujeme výrobní dokumentaci. Návrhy doplňujeme 3D vizualizacemi případně i zákresem do fotografie.

Pomůžeme Vám zvolit design, který bude nejlépe prezentovat image Vaší společnosti, v němž se budete cítit příjemně. Vytvoříme designový manuál společnosti a zrealizujeme zakázku v souladu s ním.